Makelaar bezit het grootste deel van de woningmarkt in Westervoort, daardoor kan de verkoop snel gaan en hebben zij veel kennis over deze markt. Wij hebben vaak initiatieven moeten nemen, van een makelaar mag je een pro-actieve houding verwachten. De telefoontjes rondom de verkoop, daar zat wel tempo in. Bij onderhandelingen over de verkoopprijs hadden wij het gevoel ook nog zelf met de makelaar te moeten onderhandelen om niet verder te zakken, dit hadden wij als eis al uitgesproken. Gevoel dat er naar je geluisterd wordt of naar wens van verkoper gehandeld wordt is er niet. Al met al een prima makelaar als je geen servicegerichte dienstverlening verwacht, wij vinden dit belangrijk en eindigen nu met het gevoel zelf het huis verkocht te hebben door alle pro actieve acties van onszelf.
Deskundige makelaar met goede contacten om je woning snel te verkopen. Vriendelijk, behulpzaam en goed te bereiken!
Ik ben zeer tevreden over de inzet van mijn makelaar GABA uit Westervoort. Mijn huis was binnen 4 weken verkocht voor een nette prijs.
Prima makelaar ! met veel kennis van zaken. Ik ben dik tevreden over de snelheid van de verkoop alsmede de opbrengst van de vanaf prijs.
Contact was uitstekend, persoonlijk, telefonisch, per mail en soms per app. Goede kennis van de markt, verkoopprijs bepalen ging prima, deskundig advies. Binnen zeer korte tijd een redelijk resultaat in een lastige situatie (benificiaire aanvaarding erfenis, verkoop huis overleden moeder)