Zeer tevreden over manier van benadering ,afspraken maken. Duidelijk in wat te verwachten . Goed op de hoogte gehouden an ontwikkelingen
Prettige contacten, goede communicatie, goede terugkoppeling na bezichtingen, afspraken helder en werden goed nagekomen, realistische marktkennis van de regio. Kortom: prima samenwerking.
Goede communicatie. Korte lijnen. Meedenken met koper en verkoper. Uitgebreide marktkennis, groot zoekersbestand! Voor ieder verkoper een absolute aanrader als makelaar!!
De makelaar is goed geinformeerd en geeft goed adviezen. Daarnaast ie en blijft het belangrijk dat je als verkopende partij ook weet wat je grenzen zijn. Goed is dat je soms op de markt vooruit loopt en daarmee een voorsprong verkrijgt op verkopende partijen in de buurt. De uitspraak dat je maar een kijker/koper nodig hebt is bij mij opgegaan.
Goede begeleiding bij het verkoopproces. Accurate ondersteuning op de cruciale momenten. Al met al toch een tevreden verkoper in deze lastige marktcondities.