Adriaan van den Heuvel Makelaars en Adviseurs

Totaal 1102 beoordelingen
8.9 / 10
1102 beoordelingen

Betrouwbare reviews op

Onze beoordelingen

9
/10
9 Deskundigheid
8 Lokale marktkennis
9 Prijs / kwaliteit
10 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Spoor

beoordeling:

Wij als verkopers hebben tijdens de vakantie periode meerde makelaars van het kantoor Adriaan vd Heuvel gesproken, zij hebben zeer professioneel gehandeld en deskundig advies gegeven. Geen poespas gewoon eerlijk en duidelijk. Wij raden makelaars kantoor Adriaan vd Heuvel zeer zeker aan!!

reactie

Hallo familie Spoor, Het ging inderdaad opeens snel met kijkers en uiteindelijk de koper. Gelukkig hebben we jullie ook snel aan een nieuwe woning kunnen helpen. Bedankt voor de prettige samenwerking! gr Roy Howard

Reactie van Adriaan van den Heuvel Makelaars en Adviseurs

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
5.5
/10
5 Deskundigheid
7 Lokale marktkennis
5 Prijs / kwaliteit
5 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Een funda gebruiker

beoordeling:

Allereerst 'n grote blunder met inmeten. Trage reacties bij vragen. Dit geldt uitdrukkelijk niet voor het kantoorpersoneel. Ook bij Erik (uiteindelijke verkoopmakelaar) speelde dat geen rol. Hij was juist steeds snel met reageren.

reactie

Ik ben blij dat u tevreden bent over mij als makelaar. En zo ook over het kantoorpersoneel van Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs. Jammer dat in het voortraject dingen minder goed zijn gegaan door mijn voorganger (die inmiddels onze organisatie heeft verlaten). Uw opmerking wordt intern meegenomen ter verdere optimalisatie van onze makelaarswerkzaamheden. Eric Verbruggen.

Reactie van Adriaan van den Heuvel Makelaars en Adviseurs

"Ik beveel dit bedrijf niet aan"
Bron: Funda review
8.5
/10
9 Deskundigheid
8 Lokale marktkennis
8 Prijs / kwaliteit
9 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Een funda gebruiker

beoordeling:

Goede samenwerking met je makelaar vraagt wederzijds vertrouwen. Vanaf het eerste moment was dat er. Geen verkoop praatje, nee gewoon iemand die je wil helpen. Achteraf bezien was 1e vraagprijs misschien iets te hoog in geschat. Na verkoop iedereen tevreden.

reactie

Hoi, ik ben het helemaal met jullie eens, we zijn iets te hoog begonnen en dat blijft je achtervolgen. Scherp op de markt zitten blijft mijn advies. Boerdonk is ook niet de gemakkelijkste plaats om te verkopen, maar fijn dat het voor iedereen toch naar tevredenheid gelukt is. Het beste voor de toekomst, gr Harrie

Reactie van Adriaan van den Heuvel Makelaars en Adviseurs

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
8.8
/10
9 Deskundigheid
9 Lokale marktkennis
8 Prijs / kwaliteit
9 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Een funda gebruiker

beoordeling:

Wij hebben bewust gekozen voor dit kantoor omdat zij een groot klantenbestand hebben vanuit zowel de bestaande- als nieuwbouw. Dit én het eerlijke prijsadvies van de makelaar Franc van Beeck heeft ervoor gezorgd dat ons huis binnen 1 week verkocht was!

reactie

Bedankt voor jullie mooie beoordleing. Heel veel (woon)geluk in jullie nieuwe woning in Mierlo-Hout! Groet Franc

Reactie van Adriaan van den Heuvel Makelaars en Adviseurs

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
2
/10
2 Deskundigheid
3 Lokale marktkennis
2 Prijs / kwaliteit
1 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Een funda gebruiker

beoordeling:

Zeer slecht behandeld door de 2 makelaars die we gehad hebben ze liegen alles bij elkaar ik heb zelf de foto"s gemaakt die onze makelaar gemaakt had leken nergens op een kind van 4 jaar maakt ze nog beter. De eerste makelaar M.v. Hoek is ineens ergens anders gaan werken daar kwamen wij een paar maand later achter v,d Heuvel heeft ons niets laten weten. Toen kwam er ineens een andere opdagen zonder zich voor te stellen die was met een koper bezig deze koper vroeg mij om wat informatie over het huis en of ik een het bodemonderzoek naar onze makelaar kon sturen zodat hij die naar de koper door kon sturen maar dat heeft hij niet gedaan. Toen ik toevallig het fellefoonnummer van de koper zag heb ik hem zelf gebeld en heb ik het zelf met de koper afgewerkt en is aan deze man ook verkocht.

reactie

Beste opdrachtgever/verkoper, onze oprechte excuses dat de verkoop niet is gegaan zoals u voor ogen had. Bij het overdragen van het dossier aan de nieuwe makelaar binnen ons kantoor is de communicatie, mede vanwege de drukte rondom de vakantie periodes, richting de betrokkenen in het dossier niet goed verlopen. Dit is voor ons ook een leermoment en derhalve nogmaals onze oprechte excuses. Daarnaast wilde koper voor het tekenen van de voorlopige koopovereenkomst meer duidelijkheid over het uitgevoerde bodemonderzoek middels een nader onderzoek, wat helaas voor onvoorziene vertraging heeft gezorgd. Hij wil in de toekomst de boerderij slopen en het gaan gebruiken als een bouwkavel en dan heeft hij een schonegrondverklaring nodig. Daar lag het probleem. We waren hierin afhankelijk van derden, welke ook te maken hadden met de vakantie periode/bouwvak. Dit had tot gevolg dat enkele vragen van koper open bleven en we niet verder konden in het dossier. Nadat alle resultaten van het onderzoek bekend waren heeft het transport bij de notaris binnen een zeer korte periode plaatsgevonden.

Reactie van Adriaan van den Heuvel Makelaars en Adviseurs

"Ik beveel dit bedrijf niet aan"
Bron: Funda review
Meer informatie over MTMO
Naar boven scrollen