Heel prettige ervaring. Vanaf het oriënterend gesprek tot de aan- en verkoop aandacht voor onze wensen. Super snel met reageren zodat er snel geschakeld kan worden. Joren houdt grip op de situatie waardoor we ons gesteund voelden!
Super vriendelijk, luisterd goed naar je wensen en past ze aan als dat nodig is. Erg goed in advies geven over de woningen die wij gezien hebben
Nienke is een enthousiaste makelaar. die heel goed mij heeft kunnen aanvoelen. In het beging heeft ze me goed bij mijngevoel over huizen laten komen waardoor ik bij mezelf kon blijven. Kennis van zaken en afspraken nakomen zijn gewoon top. Het echt aanvoelen van je client maakt dat je voor mij meer dan top bent.. dat heb je of dat heb je niet. en Nienke heeft dat zeer zeker wel.. Dank je wel voor je begeleiding Nienke Ook de collegialiteit naar andere makelaars is goed. heb gemerkt dat bij de aankoop van mijn huis de verkopende makelaar ook wat advies van overpaern kreeg.
Gedegen voorbereiding, zakelijke en snelle aanpak en goede advisering en organisatie hebben geleid tot een prima verkoopresultaat. Bedankt voor de top-begeleiding bij de verkoop!