Na anderhalf jaar in een nieuwbouwappartement gewoond te hebben, vonden wij dat wij toe waren aan een grotere woning. Na een vriendelijk en duidelijk intakegesprek gaven wij overspearn de lastige taak om ons appartement te verkopen. Dit bleek geen lastige taak voor Joren! Hij wist ons appartement binnen 6 weken voor de juiste prijs te verkopen. Hij werkt zakelijk, vriendelijk, komt zijn afspraken na en communiceert goed over alles wat speelt en wat je als verkoper wilt weten. Op kantoor werken ook fantastische mensen die duidelijke mails sturen en zo nodig alles willen uitleggen. Ik zou overspearn aan iedereen aanraden. Super bedankt jongens!
Prettig en deskundig geholpen. We hebben een goed gevoel overgehouden aan de samenwerking met Overspaern en ons huis was zeer snel verkocht!
Joren Bakx heeft in recordtempo ons huis weten te verkopen!! Niet zo'n gladjakker vol met gladde praatjes maar een hele betrouwbare jongen die zegt waar het op staat en goede adviezen geeft. Zelfs onze poes was fan van Joren (wat knap is aangezien onze poes een psychopaat is en niets of niemand duld).
Wij zijn een jaar op zoek geweest naar een geschikt huis en wisten precies wat wij wilden. José wist van onze wensen en adviseerde ons in de zoektocht naar een huis. Zonder opdringerig te zijn voelden wij ons zeer goed ondersteund door haar. De onderhandelingen over ons huis hebben een half jaar geduurd maar José adviseerde en motiveerde ons om geduldig te blijven. Dat heeft zijn vruchten afgeworpen, wij hebben ons droomhuis gekocht. Tijdens dat jaar verliep de communicatie erg goed, snel en adequaat. Wij raden José dan ook met klem aan! Kennis van zaken, nuchter, is professioneel en geeft absoluut advies op maat. Wij bevelen Overspaern Makelaardij van harte aan.
Jose Bakx heeft mij, als starter op de huizenmarkt, uitstekend geholpen. Bij de onderhandeling van de aankoop van het nieuwbouw-appartement heeft zij een flink voordeel weten te behalen. De administratieve en financiële afwikkeling bij kantoor Overspaern heb ik met vertrouwen uit handen kunnen geven; alles is in goed overleg en correct verlopen. Een team dat verantwoord te werk gaat en van harte aan te bevelen. Chapeau!