Fijn en persoonlijk contact met onze makelaar. De bezichtigingen en het contact met potentiƫle kopers verliep ook erg goed. Uiteindelijk zijn wij meer dan tevreden over de aankoopprijs. Voordeel is dat Ten Hag ook kan bemiddelen bij de hypotheekaanvraag.
Contact met de makelaar verliep soepel. Goed bereikbaar. Zeer betrokken houding en professionele inzet tijdens het hele proces.
Ik zou het NIET aanbevelen. Zeer onbetrouwbare ervaring.
Een correct personeelslid aanstellen die waarden en normen in acht neemt. Uiterst teleurstellend bejegend door personeelslid.
Via een vriend aanbevolen. Eerste gesprek verliep perfect en hadden we een klik. Vind ik zeer belangrijk. Hebben meteen afspraken gemaakt inzake verkoopprijs. Makelaar was goed ingelezen en overal antwoord op. Was reƫel en eerlijk. Geen snelle jongen maar een eerlijke jongeman met een drive en oog voor de klant. Is zijn afspraken allemaal nagekomen en altijd bereikbaar en anders neemt hij contact op binnen zeer korte tijd. Wanneer je je huis wilt verkopen, aankopen of i.d. raad ik Dhr. Zijlstra aan en zou ik met hem in zee gaan.