Het contact was goed. De woning is snel verkocht voor een mooie prijs. De combinatie van het snelle en professionele contact met mij en de potentiele kopers en een geweldige woningpresentatie op funda heeft gezorgd voor een snelle verkoop.
Regelmatig telefonisch contact voor overleg, goed bereikbaar, goede vraagprijs vastgesteld, klantvriendelijk maar gedecideerd. Houdt vast aan haar principes. Tot zelfs laat in de avonduren bezig met de uiteindelijke verkoop van het huis. Geduldig bezig met een groot aantal bezichtigingen. Zorgvuldig in Coronatijd.
Hele prettige samenwerking met deze makelaar. De communicatie verliep goed en het huis is snel verkocht voor een goede prijs.
Kort samengevat een moeizame verkoop: - foto's van een ander huis in de etalage - kosten in rekening brengen voor werk dat niet is gedaan - geïnteresseerden niet terugbellen voor een bezichtiging - bij herhaling inhoudelijke en taalkundige fouten in voorlopig koopcontract - twee keer opstartkosten proberen te incasseren
Goede adviezen voor voorbereiding van verkoop. Goede verkoop strategie en uitvoering. Prima persoonlijke benadering en service gericht.