Wij hebben te maken gehad met twee makelaars tijdens ons tarject: Maarten Wender en Erica Nagelhout. Allebei uitstekende professionals, ins bijgestaan met goed advies, snelle reacties, transparantie gedurende verkooptraject. Heel tevreden.
Ten Hag stond ons altijd vriendelijk te woord en reageerde altijd snel en duidelijk op onze vragen vragen.
Wij zijn erg tevreden over deze makelaar. Het contact verliep goed. Na elke bezichtiging terugkoppeling. Tussendoor kun je ook met al je vragen en ideeen bij hem terecht. Makelaar denkt zelf ook mee in hoe je je huis het best kunt presenteren, welke stappen je op welk moment kunt zetten. Al met al dus een prima samenwerking!!!
De makelaar in kwestie, Tom Horstman, was er duidelijk voor mij als verkoper. Hij stond open voor mijn inbreng. Liet zich niet van de wijs brengen als het even wat rustig was. Kortom rots in de branding in een moeilijke tijd.
Uitstekende makelaar. Altijd bereid mee te denken. Prima service en klantgericht. Goed contact, zowel persoonlijk, telefonisch als via de mail.