Onze makelaar is op enig moment overgegaan naar afdeling bedrijfsverkoop. Dit betekende dat ik een andere makelaar kreeg toegewezen. De eerste keer dat ik deze man aan de telefoon had sprak hij over de matige staat van de woning. Ik hem uitgelegd dat een door hun aanbevolen stylist (Lien Loonman) mijn woning gerestyld had. Dit is heel erg slecht gedaan. De eertse keer dat ik mijn makelaar zag was bij het tekenenvan het voorlopig koopcontract
Als U met van 'Hof in zee gaat om Uw huis vlot te verkopen dan bent U aan het goede adres. Men is deskundig, geeft goede adviezen en men wordt op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen omtrent de markt ter plaatse. Dat samen met Funda maakt dat de verkoop van ons huis snel, sneller dan verwacht, en met een goed resultaat is verkocht.
Na een zeer rommelige periode voor de verkoop uiteindelijk met de 3e koper tot overeenkomst gekomen. Jammer dat de communicatie en de medewerking zo stroef ging. Zelfs een zeer goed gesprek met de directeur van Van t' Hof heeft het nare gevoel tijdens en na de verkoop van het huis niet kunnen verbeteren. Jammer dat de onderlinge contacten tussen de verschillende makelaars in de regio zo hecht zijn dat Van 't Hof niet voor zijn opdrachtgevers gaat maar voor de warme onderlinge contacten met collega's.
Ik ben tevreden over het makelaars kantoor . Prima geholpen . Makelaars hebben genoeg kennis . De verkoop duurde nog wel iets langer als dat ik had gedacht .
Snel handelend en accuraat in spelend op de wensen. Goede communicatie verstand van zaken. Huis met vijf weken verkocht.