Ik heb in mijn praktijkervaring diverse makelaars meegemaakt en kan dus onderling vergelijken. De heer Occo Postma van Van 't Hof makelaardij onderscheidt zich daarbij in positieve zin. Postma blijkt in staat naar zowel opdrachtgever als potentiële koper zeer goed te kunnen luisteren en is uitermate communicatief ingesteld, zowel mondeling als schriftelijk. Kan hoofdzaken en bijzaken goed onderscheiden. Zorgvuldige en transparante werkwijze. Postma komt alle afspraken zowel juist als tijdig na. Niets ging fout, gedurende het gehele traject. Postma voldeed dan ook zonder meer - voor 100% ! - aan mijn (hoge) verwachtingen. 01/09-2014 H. ten Cate, verkoper van Buizerdveld 84 te Zoetermeer
Werden goed op de hoogte gehouden van vorderingen en activiteiten. Snel handelen rond moment van verkoop.
Kundig en serieus bedrijf. Behulpzaam en verantwoordelijk. Leeft goed mee met de situatie en vindt de beste oplossing.
Meelevend, vriendelijk, behulpzaam, worden goed op de hoogte gehouden van lopende zaken. In 1 woord een giede en prettige ervaring met het hele team van 'van het Hoff'.
Ervaringen met van 't Hof makelaardij (Peter van Kats) verliep bijzonder positief. De makelaar gaf er duidelijk blijk van goed op de hoogte te zijn van de woningmarkt in Waddinxveen en wist ons huis ook prima te ranken binnen het veelzijdige aanbod in ons dorp. Contact verliep soepel en de introductie van een stylist vonden wij echt van toegevoegde waarde. De adviezen waren goed uit te voeren en de fotoreportage zag er zeer professioneel uit. Tijdens de onderhandelingen heeft de makelaar ons van prima advies voorzien hetgeen ertoe leidde dat ons huis in een periode van 4 weken werd verkocht. Ook in de after sales is het contact zeer aangenaam gebleven en voelen wij ons nog steeds de klant als koning.