De makelaar kent de markt en weet wat de reele verkoopprijzen zijn en wekt dus geen verkeerde verwachtingen waarmee verkeerde keuzen worden gemaakt Het personeel is correct en vriendelijk, dus professional.
Goede begeleiding bij het te koop zetten van de woning. Advies m.b.t. fotografie van de woning. Het resultaat, verkocht na 5 maanden. Top gefaciliteerd door de van 't Hoff makelaars.
Goede makelaar die verstand heeft van de lokale markt. Op zijn aanraden uiteindelijk ook een woningstyliste ingeschakeld. Dat leverde in ieder geval kijkers op. Dat was bij mijn eerste makelaar niet het geval.
We zijn goed te woord gestaan en goed begeleid in het verkoopproces.Bereikbaarheid telefonisch en via de mail was prima. In deze moeilijke tijden qua verkoop van een appartement hadden we een iets actievere houding op prijs gesteld, maar we weten zelf ook niet hoe je dat zou moeten vorm geven.
De makelaar was integer, wist van wanten. Kent de omgeving. Hij heeft ons goed geadviseerd gedurende de hele periode.