Mede ook omdat hij voornamelijk in de wijk werkt. 16 September een prettig gesprek gehad met Jan Willem en de vraagprijs die Jan Willem voorstelde bleek prima te kloppen. Op een vrijdagmiddag zijn er 13 kijkers geweest en dit resulteerde in 5 bieders. Daarna ook een zeer vlotte afhandeling. 29 oktober bij de notaris getekend. 5 weken dus tussen eerste afspraak en notaris.
Van der Wiel Makelaardij en Taxaties verzorgde erg nette foto's en wist de woning op allerlei sociaal media te plaatsen waardoor er veel potentiële kopers op de woning afkwamen. Wij kijken terug op een prima samenwerking.
Het contact verliep vlot met Van Der Wiel makelaardij. Vriendelijk personeel. Afspraken die gemaakt worden worden ook nagekomen ! Kortom wil je een betrouwbare makelaar raad ik deze zeker aan !
André bedankt voor het verkopen van mijn appartement. Alles is soepel en snel verlopen. Een prima service bij Van Der Wiel
De inschatting van de verkoopprijs was duidelijk te laag. Nadat we die zelf omhoog hadden bijgesteld kregen we het advies om de door de koper inmiddels geaccepteerde prijs niet te accepteren maar om meer te vragen. Hoewel dit misschien de handel is, hebben wij dat als niet rechtvaardig beoordeeld. In het afhandelingstraject hebben we diverse keren contact moeten zoeken omdat afspraken niet duidelijk waren of niet geheel werden uitgevoerd.