Op 31 December hebben wij via de website een gratis waardebepaling gedaan. Wij waren aan het kijken wat de mogelijkheden met betrekking tot verhuizen. 3 Januari zijn wij door Jan-Willem gebeld om de gratis waardebepaling te bespreken. Hij vertelde ons dat je gratis 3 maanden kan proefverkopen. Wij hebben snel een afspraak gemaakt. De volgende avond kwam hij al langs. Nadat wij een vraagprijs hebben afgestemd zijn wij akkoord gegaan met de verkoop van de woning. Vrijdag is onze woning op Funda terecht gekomen, en de Donderdag daarna stonden er 18 bezichtigingen gepland. Allemaal op dezelfde dag. Dit was voor ons erg prettig omdat je dan maar een keer je huis spik en span hoef te maken. Uiteindelijk is er een goed bod uit gekomen wat wij geaccepteerd hebben. De communicatie gaat prettig. Je kan bellen, Whatsappen, e-mailen, langs gaan. Je heb echt het idee dat ze alles voor je doen. Als je gaat verhuizen komen er een hoop vragen op je af. Ook een hoop onzekerheid. Gelukkig weten ze bij van der wiel makelaardij je gerust te stellen en je het gevoel te geven dat alles wel goed komt. Het is inmiddels gelukkig ook allemaal goed gekomen. Ik hoop nooit meer gebruik te hoeven maken van een makelaar. Verhuizen is niet mijn hobby ;-). Als ik toch nog eens ga verhuizen klop ik zeker bij deze makelaar aan. Bedankt voor de fijne afhandeling!!
Erg deskundige en vriendelijke makelaar. Komt afspraken na en staat voor je klaar! Contact is makkelijk.
Fijn team, vriendelijke mensen. Ze zijn goed bereikbaar ook via mail en app. Altijd vlot reactie gekregen op vragen. Goede begeleiding gehad zowel bij de aankoop van mijn nieuwe woning als bij de verkoop.
Ik kocht mijn appartement bij/via Jan-Willem van der Wiel in 2012; hij trad toen op als makelaar van de verkoper. Ik bracht zelf geen makelaar mee. Ik overwoog dit echter wel. Jan-Willem wekte echter gelijk vertrouwen. Daarnaast is hij deskundig, nuchter, eerlijk en (dus) betrouwbaar, temeer Jan-Willem op mijn verzoek het voor de bank bestemde taxatierapport door een betrouwbare taxateur liet opmaken. De hele procedure verliep destijds vlekkeloos, ook bij de notaris. Toen ik onlangs besloot om mijn appartement te verkopen, hoefde ik dan ook niet lang over de keuze voor een makelaar na te denken: wederom Van der Wiel Makelaardij. Ik kreeg met André, Jan-Willem's collega, te maken. Ook hij wekte gelijk vertrouwen, staat met beide benen op de grond, is eerlijk en nuchter. Daarnaast weet ook André heel goed waar hij over praat. Het klikte overigens vanaf het begin. André wist een grote schare kijkers te trekken, waarvan bijna 60% een bod uitbracht. Uiteindelijk wist hij een uitermate goede verkooprijs voor mijn appartement te bedingen. Ik beveel Van der Wiel Makelaardij dan ook van harte aan. Zowel Jan-Willem als André en natuurlijk hun collega's staan spreekwoordelijk met beide benen op de grond en doen wat ze beloven. Door hun grote kennis van en ervaring met de lokale markt steken zij echt boven andere partijen uit. Daarnaast zijn de dames op kantoor van echte toegevoegde waarde; (ook) de communicatie met hen verliep uitermate prettig en probleemloos. Dit resulteerde in in een vlekkeloos en perfect verlopen verkoop. Mijn hartelijke dank daarvoor! Met vriendelijke groet, Vincent Bal