Dit is de tweede keer dat Jan Willem van der Wiel ons uitstekend heeft geholpen met de verkoop van onze woning. Zeer goede kennis van de lokale markt en goede connecties daarbuiten. Zeer kundig, klantgericht en altijd vrolijk. Wat ons betreft de beste makelaar voor Rotterdam-Zuid.
Makelaar heeft een goede kennis van het gebied waar wij ons huis in de verkoop hebben gehad. Manier van zaken doen is professioneel en op een prettige manier, Zou heb zekere bij andere aanbevelen.
De Samenwerking met Van der Wiel Makelaardij & Taxaties was echt Top! Kon Altijd met mijn vragen bij ze terecht. Top Makelaar.
Persoonlijke benadering en gaf ons tips mbt verkoop van een 2e pand ondanks dat het 2e pand niet echt in zijn marktregio ligt.
het contact verliep(verloopt) uitstekend, we hebben inmiddels via deze makelaar 3 huizen verkocht en 2 huizen gekocht. niets is teveel, er wordt op allerlei manieren steun en medewerking verleend. wat ons betreft niets dan lof, we zouden iedereen deze makelaar aanbevelen.