Van der Wiel makelaardij is een gezond en prima functionerend bedrijf. Heeft veel kennis wat er op de locale markt actueel is (met name omgeving Ijsselmonde). Ondanks dat wij maar kort hebben samengewerkt met deze makelaar, omdat onze woning binnen 1.5 week onder voorbehoud was verkocht, zijn wij zeer tevreden over de geleverde diensten. De prijs kwaliteit hebben wij een lager cijfer gegeven. Dit is gevoelsmatig omdat bij z'n gemakkelijke verkoop een korting wel op zijn plaats was geweest.
Is vriendelijk en denkt mee wat de marktwaarde is. Zou graag wat meer initiatief van zijn kant willen zien om kopers aan te trekken.
Was prettig verlopen.
Wij hebben het contact, de snelheid daarin, deskundigheid buitengewoon gewaardeerd. Voor ons was de bekendheid en eerlijkheid in zaken doen met alle partijen heel belangrijk. Dit was in ruime mate aanwezig.
Bedankt voor de snelle verkoop van ons huis. Geweldig zijn jullie. Maar ook de styling en fotograaf verdienen een pluim