6
/10
Aanhef

Patrick

beoordeling:

Na enige tijd kregen we pas de betaling terug.


we wachten al drie weken op de levering. Helaas is er tot nu toe geen reactie gekomen op vragen. Misschien komt het omdat we uit een ander EU-land hebben besteld, maar dat was geen probleem met de bestelling en de aanbetaling.

Ik heb al verschillende e-mails geschreven en ook een probleem gemeld via PayPal. Helaas kwam er geen reactie. Dat de betaling zou worden bewaard en niet verzonden, is op zijn minst twijfelachtig. stuur me de betaling zo snel mogelijk terug en ik zal de beoordeling verwijderen

reactie

Beste klant , het was fijn geweest als u ons even gebeld had waar u bestelling bleef! Er staat op de webshop vermeld dat wij helaas nog niet naar buitenland kunnen verzenden. Ook is er een automatische sms naar u verzonden met deze info. Dus als u even een e-mail stuurt naar info@jcbventilatie.nl retourneren wij netjes uw geld.
Wij hopen dan ook dat u deze review aanpast..

Reactie van JCB ventilatie

Bron: Trustpilot review


Meer informatie over MTMO
Naar boven scrollen