Voor de tweede keer heeft overspaern een huis voor ons aangekocht. Super te vreden. Altijd bereikbaar en reageren snel op vragen. Ze geven goed advies en denken graag met je mee over een bod wat bij jou past. Volgende keer gaan we weer naar Overspaern.
Goede ervaring gehad met Joren van Overspaern! Super vriendelijk, geduldig met al onze vragen en denkt goed mee. Kortom, hij heeft ons goed geholpen!
We hebben een goede ervaring gehad met Overspaern en met name veel contact gehad met Joren. Heel vriendelijk, geduldig en meedenkend in het gehele proces. We konden altijd alle vragen stellen die we hadden, kregen snel antwoord en er werd goed en realistisch meegedacht. Een echte aanrader!
Uitstekend geholpen met de verkoop en afhandeling van ons huis! Top makelaar! Goede begeleiding en snel en vakkundig advies gekregen!
Overspaern heeft ons prima geholpen bij het kopen van een huis. Vooral bij het biedingsproces en de stappen hierna was de hulp uitstekend, maar ook de bereikbaarheid en het overleg zijn dik in orde. Ik heb altijd het idee gehad dat ik wist waar ik aan toe was. Wat erg prettig was.