Uiteindelijk na een intensieve zoektocht heb ik met heel veel dank aan Overspaern mijn eigen huis gevonden. Het was niet makkelijk in deze ingewikkelde markt, maar vooral Joren en JosĂ© waren erg geduldig. Het was fijn om huizen met ze te bezoeken en ze waren dan ook altijd eerlijk. Bij twijfel moet je het gewoon niet doen. Het motto er komt wel iets beters, heb ik vaak gehoord. Ga je daar dan aan twijfelenâŠ.jazeker⊠is die twijfel terecht geweest, absoluut niet. Nu na ruim een jaar zoeken heb ik de woning gevonden die ik altijd wilde hebben. Hiervoor ben ik jullie dan ook heel erg dankbaar. Groet, een dankbare koper!
Wat was het fijn om via Overspaern ons eerste huisje te kopen. Bezichtigingen werden snel gepland en we zijn door het hele proces super goed geholpen. Ook hebben zij goed rekening gehouden met ons budget en hanteren zij "no cure no pay". Twijfels om Overspaern te benaderen hoef je dus echt niet te hebben! Super bedankt. Groetjes Wouter en Sabine
Alle Medewerkers op Het kantoor zijn snel accuraat en betrouwbaar. José is erg attent en duidelijk met als Adviezen
Uitstekende begeleiding in de verkoop. De stylist is echt van toegevoegde waarde, de fotograaf levert topwerk en de algehele service is gewoon goed. Met vertrouwen kan je met Overspaern in zee gaan!
Ik heb al jaren ervaring met deze Makelaar. Wat een top team! Alle vragen worden direct beantwoord, kan niet beter. Zowel voor de verkoop als aankoop heb ik fijne ervaringen.