Wij hebben onlangs in een hele turbulente privéperiode ons huis verkocht via Overspaern Makelaars. Dat was in alle opzichten een topkeuze. Onze makelaar Joren Bakx (maar ook het hele team) is superkundig, zeer communicatief (snel reageren via app, telefoon en mail) , pro-actief en vooral ook heel warm en prettig. Dat was precies wat wij nodig hadden. Het gevoel dat het goed kwam. Dat we werden ontzorgt. Heerlijk dat iets waar wij nauwelijks verstand van hebben en weinig tijd voor hadden tóch effectief en prettig werd afgehandeld (het is toch niet niks om je huis te verkopen, het gaat om veel geld en ook om iets heel persoonlijks) ...En niet alleen het proces was prettig, maar ook het resultaat, want we hebben ons huis heel goed kunnen verkopen en zijn blij dat zowel de nieuwe bewoners als wijzelf heel tevreden zijn! Joren & team, superbedankt voor jullie aandacht, tijd, professionaliteit, snelheid, oog voor details, humor en efficiency. Wij zijn superblij dat we voor jullie hebben gekozen en gunnen iedereen zo'n topmakelaar!.
Wij hebben onlangs in een hele turbulente privéperiode ons huis verkocht via Overspaern Makelaars. Dat was in alle opzichten een topkeuze. Onze makelaar Joren Bakx (maar ook het hele team) is superkundig, zeer communicatief (snel reageren via app, telefoon en mail) , pro-actief en vooral ook heel warm en prettig. Dat was precies wat wij nodig hadden. Het gevoel dat het goed kwam. Dat we werden ontzorgt. Heerlijk dat iets waar wij nauwelijks verstand van hebben en weinig tijd voor hadden tóch effectief en prettig werd afgehandeld (het is toch niet niks om je huis te verkopen, het gaat om veel geld en ook om iets heel persoonlijks) ...En niet alleen het proces was prettig, maar ook het resultaat, want we hebben ons huis heel goed kunnen verkopen en zijn blij dat zowel de nieuwe bewoners als wijzelf heel tevreden zijn! Joren & team, superbedankt voor jullie aandacht, tijd, professionaliteit, snelheid, oog voor details, humor en efficiency. Wij zijn superblij dat we voor jullie hebben gekozen en gunnen iedereen zo'n topmakelaar!
Ik kan dit kantoor zeker aanraden. Het hele proces van verkoop van mijn woning ging vlekkeloos. Goed advies, duidelijke communicatie en een servicegerichte team. Mijn makelaar bij dit kantoor was Joren Bakx.
De snelheid en het resultaat waarmee mijn appartement is verkocht was top en te danken aan de kennis en kunde van Joran.
Top Makelaar! Op aanbeveling van mijn zusje heb ook ik een heel prettige en snelle samenwerking gehad met Overspaern Makelaardij. Na mijn eerste gesprek met Joren Baks was mijn al duidelijk dat Ovrspaern Makelaardij mij ging bieden wat ik zocht. Goede communicatie zonder oponthoud, kundig personeel en een top kwaliteit prijs verhouding! Ook ik zou deze makelaar zeker aanbevelen aan anderen.