Zeer professionele houding. Erg flexibel ook qua tijd voor een bezichtiging. Zaterdagmiddag om ca 13:00 uur of 'savonds om 20:00 uur was geen enkel probleem. Andere afspraken zoals terugbellen etc werden altijd nagekomen. De belangen van de verkoper stonden altijd voorop
Robert Jan heeft ons prettig begeleid bij het verkoopproces. Hij is rustig, goed bereikbaar, kent de markt in Almelo goed en hield ons elke keer goed op de hoogte en beantwoordde eventuele vragen goed en snel.
Kwalitief goed makelaarskantoor. Komen afspraken na. Het commissiebedrag is wel vrij fors ten opzichte van andere makelaarskantoren.
Ik had eerst een andere makelaar die erg passief en ondeskundig was. Het was voor mij dan ook een verademing dat ik het tegenovergestelde wel terugvond bij de makelaar (Tom Horstman) die ons hielp bij het verkopen van ons huis. Zeker aan te raden.
Contacten waren goed. De bereikbaarheid soms wat moeizaam. Over de courtage hebben wij geen vergelijkingsmateriaal. We zijn over Robert Jan tevreden.